Marka Control System

istnieje na rynku od 1997 roku a spółka specjalizuje się w kompleksowych usługach związanych z projektowaniem, produkcją, montażem i serwisem instalacji automatyki budynkowej i przemysłowej, sygnalizacji pożaru, instalacji elektrycznych i systemów bezpieczeństwa pożarowego. Zajmujemy się ponadto produkcją komponentów elektronicznych, rozdzielnic elektrycznych certyfikowanych na podstawie udzielonych aprobat jak i typowych elektroenergetycznych i sterowniczych. Posiadamy własne laboratorium badawcze jak i wzorcujące świadczące usługi zewnętrze w zakresie wzorcowania. Prowadzimy również stała współpracę z jednostkami naukowymi: Politechniką Wrocławską i Politechniką Łódzką.

Prowadzimy działalność w ramach trzech spółek

Control System sp.j. H.Żupański K. Jędrzejewski

Produkcja i laboratorium

Control System Engineering sp. z o.o. s.k.

Polska północno-wschodnia i południowo-wschodnia

Control System Instalacje sp. z o.o.

Polska północno-zachodnia i południowo zachodnia

Zatrudniamy łącznie 30 osób
wysoko kwalifikowanej kadry

Jakość

Jakość naszych usług jest potwierdzona licznymi certyfikatami: ISO 9001:2015 w pełnym zakresie działalności, Certyfikatem Jakości Usług Pożarowych, Certyfikatami Zgodności wydanymi przez Instytut Techniki Budowlanej oraz Centrum Naukowo Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej na podstawie rokrocznych audytów.

Misja

Misją naszą jest nieustanny wzrost jakości naszych usług i produktów zapewniający realizację aktualnych jak i potencjalnych potrzeb i oczekiwań klientów w myśl hasła: „tworzymy z pasją dla ludzi”. Celem naszym jest dostawa takich rozwiązań aby ich obsługa była możliwie prosta i przejrzysta a jedocześnie zawierała wszystkie zdobyczy aktualnej techniki ze szczególnym uwzględnieniem rozwiązań ekologicznych.

Innowacyjność

Staramy dostarczyć się Państwu innowacyjne rozwiązania nie tylko z nazwy. O naszym potencjale świadczą dotacje pozyskane w ramach programów Unijnych na realizację przedsięwzięć o wysokim stopniu innowacyjności.

Nasze zasady postępowania

Spółka CONTROL SYSTEM jest dostawcą wysokiej klasy wyrobów i nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

CONTROL SYSTEM została założona w 1997 roku z myślą o kompleksowych usługach związanych z projektowaniem, produkcją, montażem i serwisem instalacji automatyki budynkowej i przemysłowej.

Od samego początku spółka postanowiła na jakość produkowanych urządzeń oraz rozwiązań służących społeczeństwu, klientom zachowując wszelkie normy jakościowe.

Spółka ma ambicje wyznaczać trendy w Polsce w systemach detekcji przez współpracę z jednostkami naukowymi.

  • Nasz sukces zawdzięczamy naszej reputacji opierającej się na fundamentalnych wartościach etycznych.
  • Naszym celem jest dostawa materiałów i usług dla naszych klientów spełniających najwyższe standardy jakościowe.
  • Sukces w naszej branży opiera się na wzajemnym zaufaniu naszych partnerów.
TOP